חברת אקסטרא מגישה לכם טיפים קטנים לאירוע מוצלח.

אירועים, מה זה בכלל?

כיום, לא רק באירועי ענק נדרשת הפקה מקצועית, גם אירוע קטן ומשפחתי זקוק להפקה, תכנון וביצוע איכותיים. כיום כל סיבה למסיבה חייבת הפקה, החל באירועים משפחתיים כמו בר/בת מצווה, חתונות וכדו', דרך אירועים עסקיים קטנים כמו אירועי יח"צ ועד לאירועים רבי משתתפים.

איך הכול מתחיל?

אירוע, ולא משנה אם מדובר באירוע פרטי, עסקי או אחר, מתחיל בחלום. החלום הוא איך שאתם רואים ורוצים שהאירוע שלכם ייראה. לפעמים אתם לא רואים בדמיונכם  את הפרטים עצמם אלא רק את האווירה שאתם רוצים באירוע, את הרעיון, או איך המוזמנים יגיבו לאירוע.

מה שעליכם לעשות זה  לספר לנו, חברת ההפקה, את החלום, אנחנו נדאג לפרטים הטכניים שיחברו את הפאזל ויגשימו עבורכם את החלום.

מה זה דורש מכם?

  1. לפני שמתחילים לתכנן, אתם צריכים להחליט מה התקציב שאתם מקציבים לאירוע. תמיד יש לחשב ולהשאיר "רזרבות" של כ – 5% - 8% לסעיף בלת"מ (בלתי מתוכנן).
  2. מומלץ לקחת מספר הצעות מחיר ממספר מפיקים ולהבין כל סעיף בהצעות המחיר. לעיתים מפיק ממליץ על פרטים שאינם הכרחיים וכמובן פערי המחירים יכולים להיות משמעותיים. יש לקחת בחשבון שישנם מקרים שהמחיר היקר יותר, עדיף, הואיל ואותו סעיף יכול להיות בעל מפרט שונה, ודווקא היקר יותר, מתאים  לאירוע.
  3. יש לדאוג לקבלת לוחות זמנים הגיוניים להפקת האירוע ולוודא שחברת ההפקה עומדת בהם.
  4. ולסיום – שירות, שירות שירות...

לאחר שתפגשו מספר מפיקים, מומלץ לסגור עסקה עם המפיק שאתם מרגישים אתו בנוח, שעושה רושם מקצועי ואמין ושנותן לכם את השירות הטוב ביותר.


ועכשיו, הגיע הזמן להגשים את החלום.